image

Nieuws

Actuele informatie ... Lees verder ...
image

Agenda

Binnenkort ... Lees verder ...
image

Repertoire

Actueel repertoire Lees verder ...
  • 1

"Koms eens kijken wat ik op donderdagavond doe!"

Je zingt graag in een koor, maar je wilt eerst even de kat uit de boom kijken zonder je meteen te binden? Dan bieden wij je nu een mooie gelegenheid om kennis te maken met ons koor op onze repetitie elke donderdagavond. De repetitie vindt plaats van 20.00 uur tot 22.00 uur.  We hebben een verrassend mooi gevarieerd repertoire. Moderne en klassieke stukken wisselen elkaar af. Spreekt  dit je aan, dan kun je nu als projectzanger(es) deelnemen aan onze concerten. Je repeteert dan elke week met ons mee en mag dan met ons meezingen tijdens deze concerten. Voordelen: Op een gezellige en vrijblijvende manier kun je dan kennismaken met ons koor en onze leden. Je zit nergens aan vast. Gewoon proberen. Dus……...............doen!

Koninklijk St. Caeciliakoor Heer: ..........daar valt een gezellige noot te kraken!